Zapraszamy do naszego sklepu na Allegro

Przejdź do Allegro

Giełda, wolność i pieniądze

  • nowość
85,00 zł
Brutto

Żadna inna książka nie ujmuje w tak kompletny sposób problemów, z jakimi musi radzić sobie każdy inwestor. Drugie wydanie bestsellera "Giełda, wolność i pieniądze" zawiera rozwinięcie wielu wątków poruszonych już wcześniej przez Vana K. Tharpa.

Ilość

Nie jest przypadkiem, że tę wspaniałą książkę o budowaniu systemów i strategii transakcyjnych napisał człowiek znany jako specjalista od psychologii inwestowania – autor najbardziej cenionych na świecie seminariów dla profesjonalnych traderów. Nawet systemy całkowicie mechaniczne są tworzone i stosowane przez ludzi.  

Tharp pokazuje, jak prowadzić skuteczną grę między dwoma trudnymi do opanowania żywiołami – naszymi emocjami i rynkiem. Z książki możemy dowiedzieć się, dlaczego większość sygnałów otwarcia pozycji to zaledwie dziesięć procent skutecznego systemu transakcyjnego. Sukces systemu zależy przede wszystkim od tego, w jaki sposób wychodzimy z rynku. Jednak nawet dobra strategia zamykania pozycji nie gwarantuje sukcesu, jeśli nie jest uzupełniona o właściwy mechanizm zarządzanie wielkością pozycji.

Drugie poszerzone wydanie zawiera nowe rozdziały o trendach sekularnych i szerokim obrazie rynku, o ocenie skuteczności systemów transakcyjnych, a także systematyczną analizę przykładowych systemów stosowanych przez graczy o bardzo różnych przekonaniach na temat giełdy.

**

Książka Giełda, wolność i pieniądze jest obowiązkową lekturą dla nowych traderów, których przyjmuję do pracy. Ze wszystkich książek dr Vana K. Tharpa ta jedna najlepiej oddaje istotę nauk,  jakie przekazuje on w swoich warsztatach i kursach.

Chuck Whitman, dyrektor Infinium Capital Management

Tharp_GWP

Opis

Autor
Van K. Tharp
Tytuł
Giełda, wolność i pieniądze
Tytuł oryg.
Trade Your Way To Financial Freedom 2/E
Tłumacz
Krzysztof Środa
Liczba stron
430
ISBN
978-83-66667-17-4
Rok wydania
2022