Z powodu pandemii i ograniczeń, do odwołania odbiór osobisty książek zostaje zawieszony

Trwają prace techniczne. Funkcjonalności zakupowe zostaną włączone we wtorek, 7 lipca.

Logo Wydawnictwa Linia

( ... szt. )
Ustawienia
Rejestracja Logowanie
Tu jesteś: Strona główna » Sklep - informacje » Zasady zakupów » Zwroty
Reklama

Zwroty i reklamacje

ZWROTY

1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Klient powinien złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy na piśmie oraz dokonać zwrotu towaru do Sklepu. Nie używany, kopiowany i niezniszczony towar wraz z potwierdzeniem zakupu (fakturą) należy odesłać na adres:
Linia Sp. z o.o.,
ul. B. Prusa 23
05-850 Ożarów Mazowiecki
wraz z dopiskiem ,,zwrot''.

2. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Koszt odesłania towaru ponosi Klient. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania towaru przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta.


3. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi w przypadku świadczeń, które z uwagi na charakter nie mogą zostać zwrócone (np. publikacje elektroniczne, w tym ebooki a także towarów składających się z książki papierowej oraz publikacji elektronicznej), zgodnie z art. 10 ust. 1 pkt 5 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. z 2.03.2000 r., Dz. U. Nr 22, poz. 721).

WADY PRODUKTU

1. Aby zgłosić reklamację należy skontaktować się elektronicznie lub e-mailem. Jeśli otrzymany przez Klienta produkt posiada wady techniczne lub uszkodzenia powstałe w wyniku transportu, należy w ciągu 15 dni odesłać go pocztą na adres: Linia Sp. z o.o., ul. B. Prusa 23 05-850 Ożarów Mazowiecki wraz z dopiskiem ,,reklamacja''. Do odsyłanego produktu należy dołączyć fakturę oraz opis wady produktu.


2. Reklamacje będą rozpatrywane najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy. W przypadku braku takiej możliwości Klient ma prawo odstąpić od umowy, a Sklep zwróci Klientowi całkowitą należność za reklamowany towar. Klient może również wystąpić o stosowne obniżenie ceny, zamiast odstąpienia od umowy.