Jak czuć się dobrze, gdy cię wywalą

15,00 zł
Brutto
Badania społeczne mówią, że strata pracy to największy po rozwodzie wstrząs, jaki może spotkać dorosłego człowieka. Nie wierzę w to zupełnie. W jednym roku 2012 straciłem i znalazłem pracę cztery razy. Z pewnością sprzyja to uczuciowemu otępieniu, ale też
Ilość

 

STRACIŁEŚ PRACĘ? CO DALEJ ZE SOBĄ ZROBISZ?

Musiałem zostać zwolniony cztery razy w jednym roku, żebym zaczął się zastanawiać, czy aby na pewno praca jest tym, czego szuka się w ogłoszeniach. Wyszło, że nie i tak powstał poradniczek, który może wygląda jak książeczka do kawy, ale jest to mój smutek, otępienie i radość z próby znalezienia zajęcia, którego nie da się stracić.

 

Wojciech Albiński

 

Oto prawdziwa i uczciwa książeczka rekolekcyjna dla nawróconych kiedyś na kapitalizm, pozwalająca zmierzyć się z niespodziewaną pustką po stracie pracy i przygotować do życia potem. W tę książkę każdy pracujący powinien zaopatrzyć się sam. Ty też, bo prędzej czy później Ty też stracisz pracę.

Piotr Czerski, pisarz, autor manifestu "My, dzieci sieci"

 

Szczegóły::

Tytuł: Jak czuć się dobrze, gdy cię wywalą. Bo że to się stanie, to pewne

  • Autor: Wojciech Albiński
  • Projekt graficzny: Marcin Władyka
  • Oprawa: miękka
  • Liczba stron: 121
  • ISBN: 978-83-63000-33-2
  • Data wydania: kwiecień 2014

 

O autorze

WOJCIECH ALBIŃSKI- (ur. 1977) pisarz (Przekąski-Zakąski WFW 2011), pracownik warszawskich agencji reklamowych na chwilę przez zmianą swojego zawodu.

 

 

Albinski_jak_czuc_sie_dobrze

Opis

Autor
Tytuł
Tytuł oryg.
Tłumacz
Liczba stron
ISBN
Rok wydania